Team

Wie we zijn?

Het gezicht achter BAZ

Nieuwsgierig wie de specialisten bij BAZ zijn? U vindt ze hier.

null

Marije Westra

Bouwkostenadviseur

mwestra@baz.nl

null

Johan van Leijen

Projectmanager / directievoerder

jvanleijen@baz.nl

null

Esther van Brussel

Kostendeskundige

evanbrussel@baz.nl

null

Eddie Olsman

Senior BIM modelleur

eolsman@baz.nl

null

Mirjam Leene

Bouwkostenadviseur

mleene@baz.nl

null

Anja aan het Rot

Secretariaatsmedewerkster

arot@baz.nl

null

Ruud Speijer

Kostendeskundige

rspeijer@baz.nl

null

Martijn Kleen

Senior bouwkostenadviseur

mkleen@baz.nl

null

Karlo Piel

ICT /  senior BIM modelleur

kpiel@baz.nl

null

Rika Vogelzang

Officemanager

rvogelzang@baz.nl

null

Jan Schuurhuis

Kostendeskundige RKN

jschuurhuis@baz.nl

null

Anouk van Noorel

Bouwkostenadviseur

avannoorel@baz.nl

null

Max Houtman

BIM modelleur

mhoutman@baz.nl

null

Klaas de Graaf

Senior bouwkostenadviseur

kdegraaf@baz.nl

null

Annemieke de Vries

Facilitair medewerkster

null

Age Zwaga

Bouwkostenadviseur

azwaga@baz.nl

null

Gijsbert Borgmeier

Operationeel manager

gborgmeier@baz.nl

null

Erwin Leene

Kostendeskundige

eleene@baz.nl

null

Henk Dominé

Kostendeskundige

hdomine@baz.nl

null

Joop Bosman

Senior bouwkostenadviseur

jbosman@baz.nl

null

Gerben Fijn

Directeur

gfijn@baz.nl

null

Corstiaan van de Worp

BIM modelleur

cvandeworp@baz.nl

null

Lianne Wittenaar

Bouwkostenadviseur

lwittenaar@baz.nl

null

Frank Docter

Projectmanager / directievoerder

fdocter@baz.nl

null

Niek Heerink

Bouwkostenadviseur

nheerink@baz.nl

null

Wim Veehof

Bouwkostenadviseur

wveehof@baz.nl

null

Joris Noordhof

BIM modelleur

jnoordhof@baz.nl

null

Lars Brands

Stagiair

lbrands@baz.nl

null

Jennifer Veerman

Stagiaire

jveerman@baz.nl